SZIGETKÖZ-MOSONI-SÍK LEADER EGYESÜLET

Térségünk

Az alábbiakban találják meg a Szigetköz - Mosoni-sík LEADER Egyesület illetékességi területén tevékenykedő kulturális, hagyományőrző egyesületek, csoportok elérhetőségeit településenkénti bontásban. (a listát - a településektől kapott adatok alapján - folyamatosan bővítjük, frissítjük).

 

ÁSVÁNYRÁRÓ

Pávakör (dalkör)

Tóth György 36 30/276-7009

Vadvirág Nyugdíjas Klub (tánc és ének, több produkcióval

Lendvai Ernőné Ani 3630/372-0485

Hanga kórus (énekkar gitár kísérettel, mai magyar zenéktől a vallásos kórus előadásig)

Kovácsné Ancsa 3670/385-7143

Tilinkó néptánc csoport (általános iskolások)

Ruppert László 3630/972-1207

Ásványrárói Önkéntes Polgárőr és Tűzoltó Egyesület (gépjárművükkel háttérprogramként is alkalmasak)

Horváth Balázs 3630/348-4913

 

DARNÓZSELI

Őszirózsa Nyugdíjasklub Énekkara (népdalok, klasszikusok, feldolgozások)

Egyesület vezetője: Tálosi Istvánné 3696/717-055 karvezető: Adlovits Erzsébet

"Bokor lányok és Marci" (énekegyüttes)

Bokor Andrea 3630/965-6416, Fazekas Márton 3620/932-2377

Szigetköz Táncegyüttes (magyar néptánc)

művészeti vezető: Fazekas Zoltán 3630/445-3801 e-mail:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Zumba

Csoport vezető: Farkasné Háklár Adrienn 3630/373-9614

Komolyzene (klasszikusok, kortárs szerzők) Szigetköz Körzeti Ált. Iskola és Művészeti Iskola zeneművészeti növendékek (furulya együttes, egyéni előadók)

művésztanárok: (hegedű, zongora, fagott, ének) László Attila vez. tanár 3620/590-4560

Megyimóri-Duó (tánczene, mulatós zene)

Megyimóri István, Megyimóri Rebeka: 3630/617-1801

Jocó & Marci (tánczene, pop, rock)

Dívós József 3630/747-6304, Fazekas Márton 3620/932-2377

DUNASZEG

Dunaszegi Népdalkör

Bakosné Polgár Ildikó 36 96/602-458

Rezeda Népzenei Együttes

Kozma László 36 96/352-103

Kék-Duna Dalkör

Tamásné Ördög Szilvia 3696/602-165

DUNASZENTPÁL

Csillagfény Együttes (zenés táncos műsor, mesejáték)

Szabóné Jakab Noémi 36 30/271-0305

Őszirózsa Nyugdíjas Klub (vidám humoros előadások)

Varga Józsefné 36 70/340-0065

DUNASZIGET

Pax Humana templomi kórus

Glaser István 3620/335-6182, Glaser Istvánné 3620/424-7172

Dunaszigeti Tündér KSE mazsorett csoport (botos, pomponos csoportos és szóló produkciók)

Lengyel Tiborné 3670/543-2501

Best Band Zenekar (mulatós élő zene + hangosítás)

3620/542-1977

Talizmán Népzenei és Kulturális Egyesület

Takácsné Pollák Rita 3620/947-3977
weboldal: http://www.sururantas.eoldal.hu/

Zeneiskola Győr-Harmónia Művészeti Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Szakképző Iskola

Dunaszigeti kihelyezett tanára: Takácsné Pollák Rita 3620/947-3977 (Iskola: Győr, Csaba u. 3. 3696/332-122)

Nagy János (Betoven) lakodalmak, bálok, egyéb rendezvények

3630/667-1997

 

HÉDERVÁR

Hédervári Asszonykórus

Pintér Ildikó 3620/612-9035

Kelet Lányai Hastánccsoport (gyermek és felnőtt)

Angyal Krisztina 3620/943-7730

 

JÁNOSSOMORJA

Településen működő csoportokat lásd lent pdf formátumban.

KÁROLYHÁZA

Citera Zenekar

Bereczk László 3620/989-4686

Dalkör

Kovácsné Marika 3620/432-1249

Kabaré Társulat

Stipkovics János 3620/503-7440

 

KIMLE

Konoplje Horvát Tánccsoport (senior)

Németh Ferenc 3670/223-7926           

Mali Dunaj, Horvát Énekkar

Vecsei Lászlóné (Edit) 3630/592-1243           

Esthajnalcsillag Német Énekkar

Gálné Eller Mária 3696/228-150

Magyar Kórus

Nagyné Andirkó Julianna 3620/771-3292

KISBAJCS

Kisbajcsi Énekegyüttes

Hargitai Istvánné (Csilla) Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. 3620/430-1131

LÉBÉNY

Nyugdíjasok Lébényi Egyesülete (énekkar és néptánc)

Wesztergom Viktorné 3696/821-637

Lébényi Szent Jakab templom Vox Angelica kórusa

Rózsáné Steininger Anikó 3620/226-9605

Eight Singers Lébényi Énekegyüttes

Németh Szilvia 3630/359-0352

Pulzus Táncsport Egyesület

Püspöki Szabina 3630/274-9859

Lébényi Amatőr Színjátszó és Kulturális Egyesület (felnőtt és gyerek színjátszó csoportok)

Ságiné Börzsei Zsuzsanna 3620/777-8867

Liszt Ferenc Vegyeskar

Lenzsér Józsefné 3620/564-1442

Csiripiszli énekegyüttes (gyermek népdalkör és citera zenekar)

Horváth Krisztina 3670/944-1053

 

LEVÉL

Levéli Harmonikások

Domonkos Sándor 3630/530-9217

Heideboden Német Nemzetiségi Énekkar

Domonkos Sándor 3630/530-9217

Levéli Népdalkör

Radák Tamás 3630/228-4779

Huszárkórus

Radák Tamás 3630/228-4779

Roby és Adél (zenekar)

Schmidt Róbert 3670/674-5809 weboldal: http://www.roby-adel.hu/index.html

LIPÓT

Lipóti Énekkar

Angyal Gabriella 3630/749-8379

Színjátszó Csoport

Fazekas Lászlóné Mária 3630/592-2590

MÁRIAKÁLNOK

Ballagó Idő Nyugdíjas Egyesület (Az egyesületen belül működik: dalkör, néptánc, színjátszókör)

Hammerl Frigyesné 3620/573-1993

Hársvirág Német Nemzetiségi Énekkar

Frauhammer József 3620/30/657-1822

MOSONSZENTMIKLÓS

Fúvós zenekar

Bertalan Tihamér 3620/500-6996

Néptánc együttes (kicsik és nagyok is)

Nagy Andor 3620/464-1302

Orientális tánccsoport (hastánc)

Takácsné Fehér Tímea 3630/417-7149

   

Gyermek Citera Zenekar

Horváth Krisztina 3670/944-1053

VÁRBALOG

Hérics Nyugdíjasklub

Sipeki Istvánné 3620/947-6463

Jánossomorjai kulturális 

pdf

Kulturalis csop Janossomorja

Size : 102.61 kb
Hits : 15
Date added : 2017-06-14

 

 

<< November 2017 >> 
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
272830   
november
szerda
29
10:00 h
december
csütörtök
7
14:00 h

.

© 2017 www.szms.hu - www. webix.hu

 

fm_logo_szines.jpg

leader_logo.jpg

Logo unio.jpg

index.png

Szechenyi2020.jpg